Susisiekite su mumis:

+370 46 34 24 00

Oro kupolai sporto aikštynams

VS Sport Lietuvos rinkai siūlo slėginius oro kupolus sporto aikštynams. Jų pagalba galima uždengti tokius sporto objektus, kaip plaukimo baseinai, teniso kortai, čiuožyklos, futbolo aikštės, dviračių trekai, dienos pramogų parkai, vandens parkai ir kt.

Slėginio oro kupolo su plieninio kabelio tinklu privalumai palyginus su standartiniu PVC medžiagos oro kupolu (be plieno kabelio tinklo):

1. Slėginis oro kupolas yra tvirtesnis ir stabilesnis dėl plieninių kabelių tinklų.

2. Unikali konstrukcija sugeria garsą ir labai sumažina aidą.

3. Struktūrinis stipris perduodamas į plieno kabelius, taip leidžiama naudoti audinius su 50 % perregimumu. Taip į kupolą patenka daugiau dienos šviesos ir sumažinamas dirbtinės šviesos naudojimo poreikis diemos metu, o tai ženkliai sumažina eksploatacines išlaidas. Tuo tarpu kai standartinis PVC oro kupolas užtikrina ne daugiau nei 15% dienos šviesos pralaidumą ir tai tik kol yra naujas.

4. Išorinis izoliacijos sluoksnis suteikia 2.5-1.7 W/K/m² K-dydi, kuris padeda sumažinti šilumos nuostolius. Standartinis PVC oro kupolas turi ne mažiau nei 3,8 W°/K/m². Kai oro kupolas yra šildomas, o lauko temperatūra yra žema, tada vidinė membrana "prisiklijuoja" prie išorinės membranos ir taip šilumos izoliacija tampa lygi 0 ((karšto) oro baliono efektas).

5. Tam, kad būtų išlaikytas perregimumas, išorinę apsauginę membraną galima lengvai pakeisti už santykinai nedidelę kainą po 4-5 metų eksploatacijos kai ji pasidengia nuosėdomis. Išorinis standartinių PVC oro kupolų paviršius turi būti dažnai plaunamas. Dėl purvo mažėja šviesos pralaidumas ir dienos metu reikės įjungti šviesas (energijos praradimas).

6. Slėginio oro kupolo eksploatacijos trukmė numatoma daugiau nei 25 metams. Kadangi išorinė membrana padeda sumažinti UV spindulių įtakojamą kupolo medžiagos degradavimą, taip pat visa įtempimo jėga nukreipiama į plieninių kabelių tinklą, todėl ženkliai pailgėja įrangos ir medžiagų ilgaamžiškumas. Standartiniuose PVC oro kupoluose įtempimo jėga veikis pačią membraną, kuri dėl to degraduoja papildomai veikiant UV spinduliams.

7. Slėginio oro kupolai daug lengviau prijungiami prie standartinių pastatų, tokių kaip persirengimo kambariai ar kavinės, o reikalui esant yra galimybė sumontuoti didesnius langus. Taip pat lengvai gali būti įstatomos pasukamos, avarinės ar kamerinės durys.

8. Slėginio oro kupolas gali būti lengvai perstatomas į kitą vietą ar prailgintas paprasto ankeravimo dėka.

9. Audros nuostoliai ar vandalizmas yra ribojimi plieno kabelių stiprumo dėka. Standartinis PVC kupolas turi neapsaugotą paviršių, kurį lengva pradurti ar suplėšyti. Audra sukelia sąsūkos efektą didesniems oro kupolams, tačiau šis efektas neturi jokio poveikio plieno kabelių tinklo konstrukcijai. Standartiniai PVC oro kupolai gali būti suplėšyti dėl šio sąsūkos efekto.

10. Oro kupolas gali būti greitai surenkamas ir išardomas. Tai patalpa neturinti statramsčių ar kolonų ir kuri, reikalui esant, gali būti kondicionuojama.

 1.30804722316E+13M 1.30804722771E+13M 1.30804993794E+13M

1.30804993843E+13MUždaryti