Susisiekite su mumis:

+370 46 34 24 00

Apie Mus


Apie VS GROUP

Įmonių grupę VS GROUP sudaro UAB „VS SPORT“ ir UAB „VS FITNESS“. Grupės įmonės sporto įrangos tiekimo ir sporto klubų veiklą vykdo nuo 2003 metų.

UAB „VS SPORT“ specializacija – didmeninė ir mažmeninė prekyba sporto įranga ir inventoriumi, taip pat bendrovė teikia paslaugas įrengiant sporto objektus, arenas, aikšteles ar aikštynus bei sporto klubus. Prekiaujama tiek iš prekybos taškų, tiek elektroninėje erdvėje – šiuo metu www.vs-sport.lt yra didžiausia sporto įrangos elektroninė parduotuvė Baltijos šalyse.

Grupei taip pat priklauso fitneso klubų veiklą vystanti UAB „VS FITNESS“, valdanti sporto klubus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Atstovaujami prekiniai ženklai:

UAB "VS SPORT" prekių grupė, pavadinta "VS COURT" vardu, apima visą įrangą, reikalingą lauko aikštelėms įrengti. "VS COURT" prekės ženklo sportinės dangos, krepšinio, teniso, tinklinio ir kita įranga bei sportiniai tinkai yra tiekiami ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių pirkėjams.

Šiuo metu atstovaujame tokius pasaulyje žinomus gamintojus, kaip:

EVERLAST (JAV) – žymiausias pasaulyje bokso įrangos vardas.

CORNILLEAU (Prancūzija) – viena kokybiškiausių pasaulyje stalo teniso įranga.

ELEIKO (Švedija) – Nr. 1 pasaulyje sunkumų kilnojimo įrangoje.

IRWIN SEATING/TELESCOPICS (JAV) – Nr. 1 pasaulyje žiūrovinių kėdžių ir tribūnų gamyboje.

PORTER ATHLETICS (JAV) – vienas iš didžiausių krepšinio įrangos gamintojų pasaulyje.

SPORTSART (Taivanas) – jau 30 metų kelia kokybės kartelę fitneso industrijoje.

REEBOK/ADIDAS (Vokietija) – pasaulinio masto sporto aprangos ir aksesuarų gamintojas.

SPORTSYSTEM (Italija) – inovatyvaus dizaino ir puikios kokybės sporto įrangos gamintojas.

LIFETIME (JAV) – ypatingai patvarių mobilių krepšinio konstrukcijų ir lauko baldų gamintojas.

Tai pat tiekiame CONCEPT2, GYMSTICK, MANFRED HUCK, POLSPORT, SPORTOP, SPORTLINE, SHOCK DOCTOR ir kitų gamintojų produkciją.

Tiekdami įvairų sporto įrangos ir inventoriaus asortimentą savo pirkėjams garantuojame visapusišką aptarnavimą tiek konsultuojant renkantis įrangą, tiek sumontuojant ir prižiūrint ją vėliau. Turime sukaupę 10-ties metų patirtį, todėl šioje srityje esame profesionalai.

Kviečiame valstybines institucijas, organizacijas, įmones ir privačius asmenis kreiptis visais su sporto įrangos tiekimu ir aptarnavimu susijusiais klausimais – mes garantuojame didelį asortimentą, kokybiškas prekes ir profesionalų servisą.Uždaryti